درباره پرنس

طرح اولیه راه اندازی فروشگاه اینترنتی پرنس در یکم فروردین 1399 با حضور پایه گزاران این فروشگاه مطرح و از آن پس مقدمات اجرای تصمیم اخذ شده، آغاز و اجرای عملی راه اندازی فروشگاه اینترنتی پرنس از 29/02/1400 با طراحی سایت و بار گزاری نهایی محصولات روی دامنه peranse.ir آغاز شد.

هدف ما

هدف اصلی این سایت فروش محصولات آرایشی و بهداشتی از قبیل : لوازم آرایشی و بهداشتی فلورمار, کرم های صد آفتاب, ماسک های آرایشی, کرم های دور چشم, ضد چروک, آبرسان و… است. سعی نموده ایم در این راه با گام هایی استوار و محصولات درجه یک نظر شما هموطنان عزیز را جلب نماییم.

بر آن هستیم تا با راه اندازی این فروشگاه اینترنتی به گونه ای قدم برداریم تا بین تیم ما و شما با هدف جلب نظر و رضایت شما در بهره مندی و کسب سود سهیم بوده و شرایط ویژه ای به وجود آید.

امروزه صرفه جویی در وقت بسیار مهم است. پس شرایطی فراهم می کنیم که زمان پر ارزش را برای خرید، بیهوده از دست ندهید. سعی ما بر این است با تکیه به یاری خداوند و همت تیم حاضر، خریدی خوشایند برای شما ایجاد کنیم.

ما باور داریم که اولین خرید شما از فروشگاه اینترنتی پرنس، پایان یک معامله نیست. بلکه آغاز یک تعهد برای ما و ایجاد رابطه دوستی با شماست.

lipstick about jpg
carefull shopping

تجربه خرید آسوده

در صدد هستیم مقدماتی را فراهم کنیم که محصولات موجود در فروشگاه پرنس را با اطمینان خاطر از جهت صحت و سلامت کالا و همچنین رضایت خاطر از لحاظ کیفیت و قیمت آن، در اختیار شما قرار گیرد.
به واقع بر این باور هستیم که دوست و مشاور شما در امر خرید از محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی پرنس بوده و حتی از خود شما بیشتر از منابع مالی شما محافظت می کنیم. تا خریدی مطمئن و به صرفه داشته باشید.

مشتری مداری

به زودی تنوع محصولات و همچنین حضور متنوعی از برند های برتر دنیا در فروشگاه خواهیم داشت و در این راه نظرات شما کاربران می تواند کمک شایانی در این امر به ما کند. چرا که ما صرفا محصولاتی را در اختیارتان قرار می دهیم که شما بخواهید.

اولین قدم در یک حرکت تجاری، مشتری مداری است که ما نیز از این قائده مستنثا نخواهیم بود و این امر را سر لوحه امور خود قرار داده ایم. لذا به زودی برای رفاه بیشتر و رفع نیازهای بالفعل و بالقوه شما عزیزان اقداماتی که در برنامه کاری خود داریم، به اجرا خواهیم گذاشت. پیشنهادات شما بهترین راهنمای ما برای ارائه خدمات بهتر و مفید تر، خواهد بود.

برنامه ریزی های ما دارای چشم اندازی بزرگ و آرمانی والاست. لذا پشتیبانی شما عزیزان و ارائه پیشنهادات و نظرات و انتقادات شما، قدمهای ما را استوار و در پیمودن مسیر پر پیچ و خم آینده، یاری خواهد رساند.

ezgif.com gif maker 7 jpg

مجموعه پرنس با صداقت و همدلی بسیار در کار خود جدی بوده و طبق تحقیقات و برنامه ریزی های انجام شده حرکت کرده و در طول مسیر از نظرات صادقانه شما بهره های بیشماری خواهد برد.

با توکل بر خدا و یاری شما عزیزان، خرید از فروشگاه اینترنتی پرنس برای شما آرامش خاطر و لذتی وافر به ارمغان خواهد آورد.

هدف ما جلب اعتماد شما و پاسداری از آن است. لذا در این راستا از هیچ اقدامی فروگذار نخواهیم بود.